Ryanair wznawia loty z Polski do Hiszpanii

Doskonałe informacje, Ryanair wznawia loty z Polski do Hiszpanii

Od 1 lipca 2020 roku zostają wznowione połączenia lotnicze z Polski do Hiszpanii. Linie lotnicze Ryanair zamierzają przywrócić 40% połączeń na 90% dotychczasowych tras.

Między innymi wznowione zostają loty do Alicante z:


Gdańska -1 raz w tygodniu, w czwartek
Krakowa – lipiec 2 razy w tygodniu, w niedzielę i poniedziałek, sierpień 3 razy w tygodniu – dodatkowo w czwartek
Poznania – lipiec, sierpień 2 razy w tygodniu w niedzielę i środę
Warszawy Modlin – lipiec 2 razy w tygodniu w czwartek i sobotę, sierpień 3 razy w tygodniu - dodatkowo we wtorek
Wrocławia – lipiec 1 raz w tygodniu w niedzielę, sierpień 2 razy w tygodniu – dodatkowo w czwartek.

Na co muszą być przygotowani pasażerowie?


Przede wszystkim czekają ich nowości na lotniskach, na przykład kamery termowizyjne oraz dystansowanie społeczne podczas tzw. boardingu. Zamknięta zostanie również część restauracji i sklepów na lotniskach, a w zamian pojawią się automaty z jedzeniem oraz środkami ochrony osobistej. Przed wejściem do samolotu pasażerowie będą mieli zmierzoną temperaturę. W przypadku gorączki powyżej 38 stopni Celsjusza personel może odmówić wejścia na pokład.
Wszyscy pasażerowie będą musieli obowiązkowo nosić maseczki. Na pokładzie będą serwowane wyłącznie paczkowane przekąski i napoje, a płatności będą realizowane jedynie bezgotówkowo.
Ponadto jako tymczasowy środek zapobiegawczy Ryanair będzie wymagał od wszystkich pasażerów podróżujących w lipcu i sierpniu podania danych o tym jak długo planują pobyt, a także podanie adresu podczas pobytu w Hiszpanii.

Najważniejsze, aby nie czekać z decyzją zakupie o biletów. Już jest możliwość rezerwacji zarówno na stronie https://www.ryanair.com/pl/pl jak i w aplikacji. Bilety rozchodzą się w tempie błyskawicznym!