Celem wyznaczonym przez Zarząd spółki Vergel jest konsekwentny i stabilny wzrost na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Zamierzamy kontynuować strategię obejmującą wzmacnianie naszej obecność na wybrzeżu Costa Blanca w zakresie inwestycji w nieruchomości. Ten konsekwentny i stabilny wzrost spowoduje, że w 2021 roku będziemy największą polską spółką inwestującą w regionie.


      W wyniku ostatnich wydarzeń związanych ze światową epidemią, rynek nieruchomości zanotował pięciokrotny wzrost popytu na domy i mieszkania z ogrodem i basenem.

W związku z powyższym Vergel spółka z o.o. zrealizuje w 2021 roku co najmniej 20 inwestycji o wartości nie mniejszej niż 60 mln euro. Zostały podjęte działania związane z pozyskaniem i adaptacją 4 nieruchomości na terenie wyżej wymienionej części wybrzeża. Inwestycje zakładają wykonanie projektów i prac modernizacyjnych oraz budowy dodatkowej infrastruktury np.: baseny, garaże, ogrody itp.. Obecna sytuacja pandemiczna w regionie sprzyja rentowności i szybkości realizacji sprzedaży nieruchomości.


      W związku z tym nieustannie prowadzimy poszukiwania obiektów pod nowe projekty, spełniające określone, wysokie wymagania osób poszukujących domów i mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach oraz cenach. W Alicante umacniamy pozycję lidera w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. W Náquera powielamy sprawdzony model biznesowy, dzięki czemu konsekwentnie budujemy pozycję solidnego i godnego zaufania dewelopera.


Współpracujemy z zespołem architektoniczno inżynierskim Arquestil.es. Jest to grupa specjalistów obecna na każdym etapie budowy. Prawie 100% usług mają u siebie pod dachem co daje nam pewność wykonania pracy terminowo i rzetelnie.
Od początku projektowania jest to współpraca pomiędzy architektami i inżynierami, która owocuje brakiem niespodzianek na etapie budowy. Firma bardzo dobrze umocowana na  lokalnym rynku, ze świetnymi kontaktami
w urzędach. Mają biura w Valencji oraz w Torreviejam.