park 300m

plaża 400m

sklep 600m

pole golfowe 700m

port marina 800m

lotnisko 60 minut

doskonała lokalizacja

domy 82m2

basen

patio

dwa pokoje lub studio

dwie łazienki

Idealne miejsce do odpoczynku

Kameralne osiedle 10 segmentów w sercu Costa Blanca, w miejscowości Oliva Nova. Położone tuż przy pięknej piaszczystej plaży. To idealna przestrzeń do aktywnego spędzania czasu serfując, grając w golfa lub uprawiając turystykę pieszą w pobliskich górach.

Najważniejsze cechy:

  • Kameralne osiedle – tylko 10 domów
  • Niska – 1 piętrowa zabudowa
  • Wspólna przestrzeń rekreacyjna z basenem
  • Prywatne patio oraz tarasy na dachu
  • Możliwość elastycznej aranżacji i wykorzystania parteru

Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z naszą ofertą, aby znaleźć wymarzoną nieruchomość w Hiszpanii, która spełni Twoje marzenia o relaksie, inwestycjach czy po prostu życiu w pięknym kraju z ciepłym klimatem.

Standard wykończenia

Wszystkie segmenty są zaprojektowane w jasnych kolorach, zawierają instalacjędo podłączenia klimatyzacji, są wyposażone w sprzęt AGD. Każdy segment posiada indywidualny taras na dachu oraz patio, na którym można parkować samochód. Lokalizacja oraz sam projekt daje doskonałe możliwości posiadania domu wakacyjnego pod wynajem. Kupując jeden segment można mieć dwa niezależne apartamenty, co podwaja możliwości zwrotu inwestycji z wynajmu. Na tym kameralnym osiedlu znajduje się rekreacyjna powierzchnia wspólna z basenem.

Studio (parter)

Na piętrze

Plan Osiedla

Legenda

Budynek

Teren

Basen

Schody

Taras

Idealne miejsce do odpoczynku

vergel

Miasto Oliva Nova granicząca z prowincją Alicante Oliva jest drugim najważniejszym miastem regionu La Safor. Szczyci się 10 kilometrami czystych plaż ze stosunkowo płytkimi wodami, otoczonych prawie na całej długości wydmami, które oddzielają gaje pomarańczowe od morza. W Oliva odbywa się jeden z największych i najbardziej kolorowych festiwali Maurów i Chrześcijan (Festes de Moros i Cristians, w języku walenckim) w prowincji. Na starym mieście znajdują się dwa kościoły, Sant Roc i Santa Maria la Major. Sant Roc pochodzi z XVIII-XIX wieku, a Santa Maria z XVII-XVIII wieku. Na szczycie wzgórza w starym mieście znajduje się zamek Santa Anna, zbudowany w XVI wieku.

Zdjęcia z budowy

Kontakt

vergel

Vergel Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Senatorskiej 2 w Warszawie jest administratorem danych osobowych. Można się z nami skontaktować pod adresem email wsparcie@vergel.pl lub z inspektorem ochrony danych, również pod tym adresem email. Przetwarzamy dane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i f RODO, gdzie zgodę stanowi wyraźne działanie, np. podanie danych. Dane będą przechowywane do momentu wycofania zgody, wniesienia sprzeciwu lub przedawnienia roszczeń. Odbiorcami danych będą dostawcy rozwiązań informatycznych oraz marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Posiadasz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu oraz przenoszenia. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Polityka prywatności jest dostępna dla każdego.