Apartamenty Icon Alfaz z pięknymi dużymi tarasami i z widokiem na morze – Vergel

Przedział cenowy: Od do

Apartamenty Icon Alfaz z pięknymi dużymi tarasami i z widokiem na morze

188,000€

Opis

Icon Alfaz to kompleks, w którym można cieszyć się dobrą pogodą i morskim duchem. Kompleks mieszkaniowy z pięknymi apartamentami w nowoczesnym i współczesnym stylu, z ekskluzywnymi częściami wspólnymi i uprzywilejowaną lokalizacją w sercu Costa Blanca, w otoczeniu spektakularnych plaż i kultowych miasteczek, takich jak Altea i Benidorm.

Współczesny, prosty i elegancki projekt, który wtopiony jest w otoczenie, aby podkreślić jego uroki. Możesz wybrać apartament z dwoma lub trzema sypialniami skierowanymi na południe i zaprojektowane tak, aby światło wpadało do pokoi. Apartamenty mają tarasy od 17 do 63 m2 ze spektakularnymi widokami na morze, a niektóre z prywatnymi solariami! Cały kompleks dodatkowo posiada garaże, miejsca parkingowe, komórki lokatorskie oraz ponad 300 m2 części wspólnych z placem zabaw, strefami spacerowymi, altaną i dwoma basenami, w tym jeden z bezpośrednim widokiem na morze.

Alfaz del Pi to jedno z najbardziej znanych miast na Costa Blanca ze względu na bliskość plaż z błękitną wodą takich jak Altea i El Albir, oraz naturalnych krajobrazów, takich jak Park Przyrody Serra Gelada i szczyt Puig Campana. Centrum znajduje się 1,5 km od apartamentów, gdzie znajdują się wszystkie potrzebne usługi. Zaledwie kilka minut od hotelu znajdują się pola golfowe Don Cayo, Villaitana i Puig Campana.

Cena od 188.000, 00 EURO euro

Planowane zakończenie budowy kompleksu Icon Alfaz w 2024r.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu.

Adres

  • Miasto: Alfaz del Pi
  • Region / kraj: Costa Blanca, Hiszpania
  • Kraj: Hiszpania

Szczegóły

  • Cena: 188,000€
  • Sypialnie: 2
  • Rodzaj nieruchomości: Apartment
  • Stan nieruchomości: For Sale