Chiva – sypialnia Walencji – Vergel

Przedział cenowy: Od do

Chiva – sypialnia Walencji

Opis

Projekt w trakcie zakupu

Nieruchomość znajduje się w ekskluzywnej Urbanizacji el Bosque w pobliżu Walencji. Położona jest w najwyższym obszarze urbanizacji, z którego można w pełni kontemplować las sosnowy el Bosque, pole golfowe lub góry Sierra de Chiva na horyzoncie. Spektakularny projekt domów, traktowany od początku jako projekt  pozwalający na integrację domów z otoczeniem i dostosowaniem do naturalnego zbocza góry. Warto zwrócić uwagę na ściany frontowe, praktycznie otwarte w całości na wszystkich piętrach, które nadają horyzontalny charakter stopniowanej elewacji skierowanej w stronę doliny.

El Bosque jest prywatną urbanizacją, z kontrolą dostępu, concierge i 24-godzinną ochroną, która ma wśród innych usług: pole golfowe, jazdę konną, klub tenisowy i restauracje. Urbanizacja znajduje się 10 minut od lotniska w Walencji i 15 minut od miasta, ze wszystkimi usługami miejskimi, takimi jak supermarkety i szkoły.

Spektakularna działka o doskonałej lokalizacji z projektem i pozwoleniem na budowę do natychmiastowego rozpoczęcia budowy. Projekt domów jednorodzinnych w ekskluzywnym otoczeniu Urbanizacji El Bosque w Walencji.

Inwestycja to 6 domów jednorodzinnych o dwóch kondygnacjach. Działka, na której są budowane ma powierzchnię 3186 m2.

Każdy dom o powierzchni ok. 200 m2.

Adres

  • Miasto: Valencia
  • Region / kraj: Costa Blanca
  • Kraj: Hiszpania