Denia Beach – Denia, Costa Blanca – Vergel

Przedział cenowy: Od do

Denia Beach – Denia, Costa Blanca

290,100€

Opis

Denia Beach to kompleks luksusowych apartamentów oddalonych tylko 20 metrów od plaży w Denia na wybrzeżu Costa Blanca uznanym przez WHO jako miejsce, gdzie jest najczystsze powietrze w Europie. Na terenie kompleksu znajduje się basen oraz przestrzeń rekreacyjna. Oprócz bardzo dużych terenów zielonych, które otaczają basen, cały teren kompleksu jest ogrodzony dla większego bezpieczeństwa oraz ma prywatną ochronę.

Dla amatorów golfa dobrą wiadomością jest informacja, że pola La Sella Golf znajdują się jedynie kilka minut samochodem od apartamentów.

Apartamenty oferują przestronne i otwarte przestrzenie, z otwartą kuchnią z barem śniadaniowym oraz salonem z bezpośrednim wyjściem na taras z widokiem na morze lub na wypielęgnowany zielony dziedziniec, na którym posadzona jest śródziemnomorska roślinność.

Kuchnia jest umeblowana i wyposażona w piekarnik, płytę ceramiczną oraz okap. Łazienki są wyposażone we wbudowaną kabinę prysznicową z naścienną słuchawką i brodzikiem oraz umywalki. Drzwi wejściowe są pancerne, podwójnie oszklone okna zapewniające doskonałą izolację akustyczną i termiczną, klimatyzację oraz wbudowane szafy.

Denia Beach oddalone jest tylko 500 m od Els Poblets, gdzie znajdują się supermarkety, restauracje, kawiarnie oraz transport publiczny. Do centrum miasta Denia jest 9 km. Główne atrakcje to 15 km piaszczystych plaż, trasy rowerowe, marina, mauretański zamek na wzgórzu, schron z okresu wojny domowej oraz Park Naturalny góry Montgo (753 m n.p.m.). Niewielka starówka w wokół portu wypełniona jest przez restauracje serwujące tradycyjne dania regionalne z ryb oraz paellę.

Nieruchomość sprzedana (2 sypialnie, 2 łazienki, powierzchnia 88,11 m2)

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu.

Adres

  • Region / kraj: Costa Blanca, Hiszpania
  • Kraj: Hiszpania

Szczegóły

  • Cena: 290,100€
  • Sypialnie: 2
  • Łazienki: 2
  • Rodzaj nieruchomości: Apartment
  • Stan nieruchomości: Sold