„Estepona Gardens” (Ogrody Estapone) – Estapona – Vergel

Przedział cenowy: Od do

„Estepona Gardens” (Ogrody Estapone) – Estapona

194,500€

Opis

Ogrody Estepona, prywatne i ekskluzywne osiedle domów zaprojektowane z myślą o prywatności, spokoju i komforcie. Jeżeli nie chcesz rezygnować z udogodnień miejskiego życia i mieć wykwintne restauracje, butiki i sklepy na wyciągnięcie ręki to rezydencja w „Estepona Gardens” jest właściwym wyborem. Kompleks mieszkaniowy położony jest w centrum malowniczej miejscowości Estepona, dzięki czemu oferuje wszystkie zalety w bezpośrednim sąsiedztwie. W ciągu kilku minut można dotrzeć do plaży z licznymi restauracjami i ofertami rekreacyjnymi.

Każdy z apartamentów został zaprojektowany z 1,2,3 lub 4 sypialniami, a penthouse dodatkowo z własnym solarium. Duże okna sięgające od podłogi do sufitu zapewniają mnóstwo światła, powietrza i wspaniały widok. Do wykończenia wnętrza użyto wysokiej jakości materiałów i produktów renomowanych marek – od w pełni wyposażonej kuchni, przez luksusowe łazienki, po szafy wnękowe w sypialni. Na zewnątrz „Estepona Gardens” oferuje przestronne ogrody, duży basen bez krawędzi i place zabaw dla dzieci.

Ten wyjątkowy kompleks zbudowany jest w kształcie litery „L”, obejmuje ogród o powierzchni 2500m2, w którym znajduje się duży basen bez krawędzi z kącikiem dla dzieci i placami zabaw.

Tylko 10 km od morza znajduje się Góra Sierra Bermeja (1.449 m), która dominuje w krajobrazie za Esteponą. Niewiele jest miejsc na świecie, w których góra osiąga tę wysokość tak blisko morza.

Estepona to miasto oferujące różne szlaki artystyczne, takie jak Szlak Murali z ponad 40 dziełami sztuki, Szlak Rzeźb z ponad 30 pracami różnych artystów oraz Szlak Poezji z utworami w kilku językach. Miłośnicy terenów zielonych będą zachwyceni wycieczką po Parku Przyrody Sierra Bermeja, aby kontemplować ze szczytu Pico de los Reales (1449 metrów) najbardziej wysunięty na zachód obszar Costa del Sol.

Estepona ma również kilka pól golfowych, szkołę sztuki jeździeckiej Costa del Sol i Park Selwo Aventura, gdzie ponad 2000 zwierząt żyje częściowo na wolności.

Cena 194.500,00 EURO (dwie sypialnie, dwie łazienki)

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu.

Adres

  • Miasto: Estepona
  • Region / kraj: Costa del Sol, Hiszpania
  • Kraj: Hiszpania

Szczegóły

  • Cena: 194,500€
  • Sypialnie: 2
  • Łazienki: 2
  • Rok budowy: 2021
  • Rodzaj nieruchomości: Apartment
  • Stan nieruchomości: For Sale