Isea Calma – Costa Calida – Vergel

Przedział cenowy: Od do

Isea Calma – Costa Calida

262,000€

Opis

Projekt i architektura wtapiają się w piękno naturalnego otoczenia, w którym się znajduje. Dzięki położeniu na wzgórzu apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby w pełni wykorzystać naturalne światło z przepięknymi widokami na Morze Śródziemne z ich dużych tarasów. Szlachetne materiały, wykorzystanie morfologii góry oraz ogromna ilość roślinności zapewniają idealną harmonię pomiędzy apartamentowcem a środowiskiem naturalnym, w którym się znajduje.

Nieruchomość znajduje się w ośrodku Isla del Fraile, który posiada obiekty sportowe, restauracje, prywatną ochronę i monitoring. Zaledwie kilka minut od apartamentu znajdują się sklepy, supermarket, restauracje, kina i wszystkie usługi dostępne w mieście Águilas.

Apartamenty mają bardzo duże tarasy z fantastycznym widokiem na morze lub góry. Kuchnia wyposażona jest w szafki ścienne i dolne na wierzchu został położony blat kwarcowy. Wyposażona jest również w płytą witroceramiczną, piekarnik i okap. Na podłogach w całym domu położono gres porcelanowy, a antypoślizgowy na balkonach i tarasach. Zainstalowana jest także klimatyzacja z pompą ciepła i zimna. Tylko rzut kamieniem od wszystkiego, czego potrzebujesz.

10 min od mariny
5 minut spacerem do plaży
10 minut od centrum Águilas
5 minut od centrum handlowego
5 pól golfowych w pobliżu

Lotnisko w Alicante oddalone jest o półtorej godziny od Isea Calma

Cena 262.000,00 EURO (3 sypialnie z widokiem na góry)

Cena od 315.000,00 EURO (3 sypialnie z widokiem na morze)

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu.

Adres

  • Region / kraj: Costa Blanca, Costa Cálida, Hiszpania
  • Kraj: Hiszpania

Szczegóły

Zaktualizowano na 12 lipca, 2022 w 1:31 pm

  • Cena: 262,000€
  • Sypialnie: 3
  • Łazienki: 2
  • Rodzaj nieruchomości: Apartment
  • Stan nieruchomości: For Sale