Luksusowa Villa Sena w Residencial Jazmines Cumbre del Sol – Vergel

Przedział cenowy: Od do

Luksusowa Villa Sena w Residencial Jazmines Cumbre del Sol

2,841,000€

Opis

Wspaniała posiadłość w Residential Resort Cumbre del Sol, z uprzywilejowaną lokalizacją i bezkonkurencyjnymi widokami na morze. Ekskluzywna lokalizacja, widoki na morze, położenie i wspaniały klimat śródziemnomorski sprawiają, że zewnętrzne obszary tej nieruchomości nabierają szczególnego znaczenia. Tarasy, werandy, jacuzzi, basen z leżakami, grill, strefa chillout, pozwalają jej właścicielom cieszyć się wypoczynkiem.

Wśród zalet tej nieruchomości należy wyróżnić główny salon. Jego duże wymiary otwierają drzwi na przylegającą do niego werandę zewnętrzną, łącząc wnętrze i zewnętrze, tworząc szeroko otwartą przestrzeń. Kolejnym punktem jest główna sypialnia. Znajduje się w niezależnym skrzydle, prywatnej części, która składa się z dużej garderoby, łazienki z wanną i prysznicem i ma panoramiczny widok na morze.
Ta wspaniała willa ma jeszcze trzy sypialnie z łazienkami i wyjściem na taras. W piwnicy znajduje się duża otwarta przestrzeń, którą można przeznaczyć na siłownię miejsce do grania w bilard.

Kompleks Jazmines, jeden z najbardziej ekskluzywnych obszarów Cumbre del Sol, współczesny kompleks architektoniczny idealny dla przestronnych, luksusowych willi, który cieszy się jednymi z najbardziej spektakularnych widoków na morze na Costa Blanca. Duże wille o współczesnej architekturze i orientacji południowej i południowo-zachodniej. Idealny obszar dla tych, którzy chcą nabyć unikalną willę, zbudowaną według ekskluzywnego projektu, z najwyższymi standardami jakości, w dzielnicy mieszkalnej, gdzie prywatność jest priorytetem, z architekturą krajobrazu zgodną ze stadardem willi, które mieści.

W godnej pozazdroszczenia lokalizacji, w sąsiedztwie spektakularnych zatoczek i plaż, w otoczeniu przyrody, z unikalną ofertą gastronomiczną i rekreacyjną, dobrze skomunikowane z dwoma międzynarodowymi portami lotniczymi odległymi o mniej niż 100km, i strategicznie położone między Alicante i Walencją, raj na północy Costa Blanca.

Cena od 2.841.000,00 EURO

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu.

Adres

  • Miasto: Alicante, Benitachell, Cumbre Del Sol
  • Region / kraj: Costa Blanca, Hiszpania
  • Kraj: Hiszpania

Szczegóły

  • Cena: 2,841,000€
  • Sypialnie: 4
  • Łazienki: 5
  • Rodzaj nieruchomości: Villa
  • Stan nieruchomości: For Sale