звоните или пишите
+48 692 265 543
kontakt@vergel.pl

Sprzedam apartamenty nad morzem na plaży Punta Prima, Torrevieja (Alicante), Costa Blanca. Tylko 1 godzina od lotniska w Alicante.

Posidonia to nowy nadmorski apartamentowiec w Punta Prima w Torrevieja, ze spektakularnymi widokami na morze i plażę.

Osiedle oferuje mieszkania 2 i 3 pokojowe z 2 łazienkami. Wszystkie apartamenty w pierwszej fazie wychodzą na południe i mają duże tarasy oraz wspaniałe widoki na Morze Śródziemne.

Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie, o doskonałych walorach i układzie pozwalającym na maksymalne wykorzystanie części wspólnych inwestycji.

Wszystkie lokale dostarczane są wraz z podziemnym parkingiem i magazynem.

Posidonia to prywatne, ogrodzone osiedle z monitoringiem.

Osiedle wyróżnia się dużą ilością terenów zielonych i kompletnymi instalacjami, z których będziesz mógł cieszyć się słońcem i widokiem na morze; w pomieszczeniach ogólnodostępnych znajdują się 3 baseny . Osiedle posiada również bezpośredni dostęp do promenady.

Punta Prima znajduje się zaledwie 5 km od Torrevieja i wyróżnia się dobrą infrastrukturą komunikacyjną i zdrowotną, bliskością lotniska Alicante oraz ilością usług dostępnych przez cały rok.

Zaledwie 10 km od hotelu znajdują się 18-dołkowe pola golfowe Villamartín, Campoamor, Las Ramblas, Las Colinas i Lo Romero , a także centra handlowe La Zenia i Habaneras.

Dostępny blok 5 (48 mieszkań): listopad 2022

звоните или пишите
+48 692 265 543
kontakt@vergel.pl
324.000 €