звоните или пишите
+48 692 265 543
kontakt@vergel.pl

Panorama Mar:  Apartamenty nad morzem na sprzedaż na plaży Punta Prima, Torrevieja (Alicante), Costa Blanca. Tylko 1 godzina od lotniska w Alicante.

PROMOCJA do 15 grudnia 2021 lub wyczerpania zapasów. Zapytaj o zawarte w pakiecie funkcje.

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera.

Panorama Mar to nowy nadmorski apartamentowiec w Punta Prima w Torrevieja, ze spektakularnymi widokami na morze i plażę.

Osiedle oferuje mieszkania 2 i 3 pokojowe z 2 łazienkami. Wszystkie apartamenty w pierwszej fazie wychodzą na południe i mają duże tarasy oraz wspaniałe widoki na Morze Śródziemne.

Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie, o doskonałych walorach i układzie pozwalającym na maksymalne wykorzystanie części wspólnych inwestycji.

Wszystkie lokale dostarczane są wraz z podziemnym parkingiem i magazynem.

Panorama Mar to prywatne, ogrodzone osiedle z monitoringiem w obwodzie zamkniętym.

Osiedle wyróżnia się dużą ilością terenów zielonych i kompletnymi instalacjami, z których będziesz mógł cieszyć się słońcem i widokiem na morze; W pomieszczeniach ogólnodostępnych znajdują się 3 baseny , z których jeden to basen bez krawędzi i basen z hydromasażem. Dzieci będą mogły pobawić się we własnym brodziku i placu zabaw. Osiedle posiada również bezpośredni dostęp do promenady.

Punta Prima znajduje się zaledwie 5 km od Torrevieja i wyróżnia się dobrą infrastrukturą komunikacyjną i zdrowotną, bliskością lotniska Alicante oraz ilością usług dostępnych przez cały rok.

Zaledwie 10 km od hotelu znajdują się 18-dołkowe pola golfowe Villamartín, Campoamor, Las Ramblas, Las Colinas i Lo Romero , a także centra handlowe La Zenia i Habaneras.
Klucz gotowy. Zapytaj o disponibles apartamenty!
Tylko 6 ostatnich mieszkań!

звоните или пишите
+48 692 265 543
kontakt@vergel.pl
369.000 €