Zostań inwestorem – Vergel

Przedział cenowy: Od do

Zostań inwestorem

Dla inwestorów zainteresowanych naszymi projektami oferujemy możliwość udziału w naszych projektach w sposób dopasowany do indywidualnych preferencji, a także możliwości co do wysokości zaangażowanego kapitału. 

Atrakcyjność naszej oferty inwestorskiej polega na nabywaniu przez nas znacznie przecenionych nieruchomości w większości od podmiotów z sektora bankowego znajdujących się w fazie bardzo zaawansowanego projektu, a następnie odsprzedaży w krótkim czasie ukończonych i zmodernizowanych nieruchomości ze znacznym zyskiem. Wyjątkowość i przewaga naszej oferty sprowadza się do zminimalizowanego ryzyka prawnego oraz szybkiej realizacji inwestycji w oparciu o własny i sprawdzony zespół działający na miejscu.

Finansowanie projektów odbywa się w oparciu o oprocentowane pożyczki, klasyczne umowy inwestycyjne jak również przez objęcie udziałów w spółkach celowych w zależności od indywidualnych preferencji inwestora.

Naszym partnerom i inwestorom oferujemy pełny zakres informacji dotyczących realizowanych projektów oraz pełen dostęp do wszelkich dokumentów związanych z realizowaną inwestycją. Projekty realizujemy poprzez spółki celowe działające na terenie Hiszpanii dedykowane do konkretnych projektów przy czym nasze koszty działania optymalizujemy poprzez połączenie i skupienie w jednym ręku obsługi kilku spółek celowych w zakresie księgowości, obsługi prawnej czy nadzoru inwestorskiego.

W celu poznania szczegółów skontaktuj się z nami: